Przejdź do treści
Strona główna » Impuls – Konkurs artystyczny Przegląd Młodej Sztuki

Impuls – Konkurs artystyczny Przegląd Młodej Sztuki

Przegląd Młodej Sztuki IMPULS to wspólna inicjatywa Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu i firmy Goldenmark. Powstała z chęci wspierania młodych artystek i artystów w usamodzielnianiu się na drodze twórczej i zawodowej. Formuła konkursu IMPULS nie ogranicza się jedynie do wyścigu po główną wygraną.

Wernisaż: 18.11.2022, g. 19:00

ul. Legnicka 56, Wrocław

Na wystawie finałowej w salonie Goldenmark we Wrocławiu szerokiej publiczności zaprezentowane zostaną bowiem prace wszystkich jedenastu finalistów. Finaliści konkursu będą mieli okazję nie tylko komercjalizacji swoich dzieł, otrzymają też wsparcie merytoryczne w zakresie wyceniania swojej pracy i możliwość konsultacji z doświadczoną art advisor Oksaną Bagriy. Podczas wernisażu wystawy poznamy zdobywcę głównej nagrody, którą jest roczny program mentorski pod skrzydłami Goldenmark i wystawa indywidualna w jednym z salonów firmy. Laureat będzie miał okazję rozwijać się twórczo pod opieką kuratorów, pozna specyfikę mecenatu i wejdzie na rynek sztuki pod okiem ekspertów. 

Przegląd Młodej Sztuki IMPULS jest atrakcyjnym uzupełnieniem edukacji warsztatowej i akademickiej, uzyskanej na ASP, o praktykę i wsparcie w wejściu na rynek komercyjny. Wierzymy, że to wydarzenie trwale zapisze się we wrocławskim kalendarzu kulturalnym i będzie dostarczał wielu wrażeń w kolejnych latach.

Zapisz się do naszego newslettera i pobierz Katalog Salonu Sztuki Goldenmark 2023

    Adres e-mail:

    Numer telefonu (opcjonalnie):

    Wyrażam Administratorowi Danych - Goldenmark Center Sp. z o.o. (nr KRS 0000534748) - zgodę na:

    przesyłanie mi za pomocą środków komunikacji elektronicznej informacji handlowych.

    wykorzystywanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących (np. telefon, smartphone, laptop, tablet, komputer, smartwatch itp.) w celu marketingu bezpośredniego.