Strona główna » Nasi kuratorzy

Nasi kuratorzy

Nasi kuratorzy
dr Katarzyna Sadrak

Doktor sztuk plastycznych i konserwacji dzieł sztuki, artystka, kuratorka i organizatorka wielu wystaw międzynarodowych. Aktywnie uczestniczy w projektach naukowo-badawczych, konferencjach i sympozjach w Polsce i poza granicami kraju. Należy do prestiżowych Leeds Fine Artists (Anglia), Hongkong International Exchange of Artists Association i ZPAP. Artystyczne wykształcenie i doświadczenie dydaktyczne zdobyła na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego oraz w Tianjin Polytechnic University w Chinach. W swoim międzynarodowym dorobku twórczym ma ponad 100 wystaw grupowych i indywidualnych, prace w przestrzeni publicznej, kolekcjach prywatnych i muzealnych w Europie i w Azji.

Nasi kuratorzy
Dorota Bułakowska

Historyk sztuki, kurator wystaw, marszand, art advisor. Absolwentka Historii Sztuki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika oraz studiów podyplomowych w zakresie zarządzania na rynku dzieł sztuki oraz reklamy i promocji. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w obszarze sztuk wizualnych. Szeroko pojęta kultura pełni w jej życiu bardzo ważną rolę. To nie tylko jej wyuczony zawód, ale przede wszystkim wielka pasja. Interesuje ją aktualna sztuka, chociaż otwarta jest również na nowe doświadczenia i nie zamyka się w żadnych ramach.


Nasi kuratorzy
Wojciech Ciesielski

Kurator, krytyk i historyk sztuki. Ukończył Muzealnictwo na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika. W latach 2006-2018 pracował w Muzeum Sztuki Współczesnej, oddziale Muzeum Narodowego w Szczecinie. W latach 2011-2019 wykładowca na Akademii Sztuki i Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym. Kurator ponad dwudziestu wystaw, autor ponad sześćdziesięciu artykułów, twórca komiksów.


Nasi kuratorzy
Ida Sielska

Mediatorka sztuki, artystka wizualna. Ukończyła z wyróżnieniem Mediację Sztuki na Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu, gdzie przez trzy lata pełniła funkcję wiceprzewodniczącej Samorządu Studenckiego. Autorka tekstów, kuratorka wystaw młodych twórców, realizatorka warsztatów o sztuce i zajęć kreatywnych dla dorosłych i dzieci.